Publications Office of the EU
Dodávka pre virtualizáciu databázy Microsoft SQL Server - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Dodávka pre virtualizáciu databázy Microsoft SQL Server

  • Uverejnené
    29/07/2024
  • Lehota
    26/08/2024
  • Otváranie ponúk
    04/09/2024
  • Udelenie zákazky
    11/10/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Gerencia umivale Activa, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 3
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES300 Madrid
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
48800000 Informačné systémy a servery
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
240,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
SUM-24-0386-SIST
Opis

Dodávka pre virtualizáciu databázy Microsoft SQL Server

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
required
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
04/09/2024 11:30
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: price
Opis: Oferta económica.
Váha (percentá, presne): 50
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Cobertura funcional.
Váha (percentá, presne): 30
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Equipo de trabajo asignado.
Váha (percentá, presne): 15
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Metodologia y planificacion .
Váha (percentá, presne): 5
Odhadovaná hodnota
240,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: The Whiteam Technology Services, SL
Poštová adresa:
Mesto: Tres Cantos
PSČ: 28760
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.