Publications Office of the EU
Francúzsko-Brest: Služby na vývoj rôzneho softvéru a počítačových systémov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Brest: Služby na vývoj rôzneho softvéru a počítačových systémov

  • Uverejnené
    11/04/2022
  • Lehota
    17/05/2022
  • Otváranie ponúk
    17/05/2022
  • Udelenie zákazky
    16/06/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
université de Bretagne Occidentale
Miesto plnenia
NUTS code: FRH02 Finistère
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRH02 Finistère
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
72212900 Služby na vývoj rôzneho softvéru a počítačových systémov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
240,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,350,000.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
3
Referenčné číslo ponuky
2022-009ACM
Opis

réalisation de prestations de services en matière de maîtrise d'oeuvre déléguée d'applications informatiques pour l'université de Bretagne Occidentale

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2010215&orgAcronyme=f2h
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s several hospodárskymi subjektmi
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
17/05/2022 14:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.