Publications Office of the EU
EURÓPSKY OTVORENÝ ELEKTRONICKÝ ZÁKAZNÍK NA ODVOLÁVANIE NEDIFFERENTOVANÝCH SLUŽIEB NA SPRACOVANIE A VYKONANIE ODPADOV Z OBCHODU CER 200301. Letiská FIUMICINO LEONARDO DA VINCI A CIAMPINO G.B. PASTINE - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

EURÓPSKY OTVORENÝ ELEKTRONICKÝ ZÁKAZNÍK NA ODVOLÁVANIE NEDIFFERENTOVANÝCH SLUŽIEB NA SPRACOVANIE A VYKONANIE ODPADOV Z OBCHODU CER 200301. Letiská FIUMICINO LEONARDO DA VINCI A CIAMPINO G.B. PASTINE

  • Uverejnené
    13/05/2024
  • Lehota
    14/06/2024
  • Otváranie ponúk
    14/06/2024
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Aeroporti di roma S.p.A.
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ITI43 Roma
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90510000 Likvidácia a spracovanie odpadu
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,445,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

EURÓPSKY OTVORENÝ ELEKTRONICKÝ ZÁKAZNÍK NA ODVOLÁVANIE NEDIFFERENTOVANÝCH SLUŽIEB NA SPRACOVANIE A VYKONANIE ODPADOV Z OBCHODU CER 200301. Letiská FIUMICINO LEONARDO DA VINCI A CIAMPINO G.B. PASTINE

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.sg.adr.it
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: povolený
https://www.sg.adr.it
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
14/06/2024 15:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: price
Opis: Come previsto nel Disciplinare di gara
Váha (percentá, presne):
Odhadovaná hodnota
2,445,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.