Publications Office of the EU
Servicio de mantenimiento de los sistemas Gestión de la seguridad de acceso a los datos en la Red interna y del Centro de Operaciones de Ciberseguridad del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicio de mantenimiento de los sistemas Gestión de la seguridad de acceso a los datos en la Red interna y del Centro de Operaciones de Ciberseguridad del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid

  • Uverejnené
    19/02/2024
  • Lehota
    18/03/2024
  • Otváranie ponúk
    27/03/2024
  • Udelenie zákazky
    06/06/2024
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES300 Madrid
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
79417000 Bezpečnostné poradenstvo
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
330,578.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
2474/2024
Opis

Servicio de mantenimiento de los sistemas Gestión de la seguridad de acceso a los datos en la Red interna y del Centro de Operaciones de Ciberseguridad del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
required
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
27/03/2024 14:18
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Aumento funcionalidades y Equipamiento.
Váha (percentá, presne): 35
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Horas de formación adicional.
Váha (percentá, presne): 5
Kritérium:
Typ: quality
Opis: INCLUSIÓN DE SOPORTE (24X7X365) Sobre el SIEM .
Váha (percentá, presne): 10
Kritérium:
Typ: price
Opis: Precio oferta.
Váha (percentá, presne): 5
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Memoria Descriptiva.
Váha (percentá, presne): 45
Odhadovaná hodnota
330,578.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Servicios Microinformática SA
Poštová adresa:
Mesto: LLEIDA
PSČ: 25003
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.