Publications Office of the EU
Poľsko-Katowice: Rôzne liečivá - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Katowice: Rôzne liečivá

  • Uverejnené
    04/09/2023
  • Lehota
    03/10/2023
  • Otváranie ponúk
    03/10/2023
  • Udelenie zákazky
    23/10/2023
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. A.Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Miesto plnenia
NUTS code: PL Polska
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL22 Śląskie
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33690000 Rôzne liečivá
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
12,163,257.88 PLN
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
19
Referenčné číslo ponuky
ZP-23-138UN
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków w celu zabezpieczenia terapii pacjentów w zakresie programów lekowych i chemioterapii.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. A.Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Vnútroštátne registračné číslo: 9542270611
Poštová adresa: ul.Francuska 20/24
Mesto: Katowice
Kód NUTS: PL22
PSČ: 40-027
Krajina: POL
Kontaktná osoba: BARBARA HUCHRO
Hlavná adresa: www.spskm.katowice.pl
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
03/10/2023 10:15
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.