Publications Office of the EU
Dánsko-Frederikshavn: Vymeriavanie (vytyčovanie) kanalizácie - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Dánsko-Frederikshavn: Vymeriavanie (vytyčovanie) kanalizácie

  • Uverejnené
    08/12/2017
  • Lehota
    09/01/2018
  • Otváranie ponúk
    09/01/2018
  • Udelenie zákazky
    02/02/2018
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Frederikshavn Spildevand A/S
Miesto plnenia
NUTS code: DK050 Nordjylland
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DK050 Nordjylland
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90491000 Vymeriavanie (vytyčovanie) kanalizácie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,704,000.00 DKK
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Rammeaftalen omfatter opgaver inden for spuling, TV-inspektion, brøndinspektion og opmåling, som udføres i forbindelse med inspektioner af kloakker i Frederikshavn Kommune.
Følgende opgavetyper er omfattet af rammeaftalen:
— Spuling og TV-inspektion af hovedledninger og stikledninger,
— Brøndrapportering,
— Brøndopmåling.
Der indgås én rammeaftale med én entreprenør.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: NIRAS A/S
Mesto: Aalborg
Kód NUTS: DK05
Krajina: DNK
Kontaktná osoba: Jannie Weje Stepien
Hlavná adresa: www.niras.dk
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
09/01/2018 10:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
2,704,000.00 DKK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Leif M. Jensen
Poštová adresa:
Mesto: Vejle
PSČ:
Krajina: DNK
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.