Publications Office of the EU
Železniční přeprava - vnitrostátní - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Železniční přeprava - vnitrostátní

  • Uverejnené
    30/09/2022
  • Lehota
    24/11/2022
  • Udelenie zákazky
    05/10/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Ministerstvo obrany
Miesto plnenia
NUTS code: CZ Česko
Sídlo kupujúceho
NUTS code: CZ Česko
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
60200000 Služby železničnej dopravy
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
142,918,741.04 CZK
Referenčné číslo ponuky
22610125
Opis

Výzvy k poskytnutí plnění uzavřené ve 1. čtvrtletí 2026 na základě rámcové dohody č. 22106000347.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Ministerstvo obrany
Vnútroštátne registračné číslo: 60162694
Poštová adresa: Tychonova 221/1
Mesto: Praha
Kód NUTS: CZ
PSČ: 16000
Krajina: CZE
Kontaktná osoba: Ing. Václav Slabý
Hlavná adresa: www.army.cz
Elektronicky:
https://nen.nipez.cz/portal/
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
142,918,741.04 CZK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: ČD Cargo, a.s.
Poštová adresa: Jankovcova 1569/2c
Mesto: Praha
PSČ: 17000
Krajina: CZE
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.