Publications Office of the EU
Služby Hosting a správa technických aplikácií - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Služby Hosting a správa technických aplikácií

  • Uverejnené
    09/09/2025
  • Udelenie zákazky
    02/03/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Gemeente Amsterdam
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
72000000 Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
153,400,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
221909103
Opis

Obec má politiku získavania zdrojov v súvislosti s IT, v ktorej sa uvádza, že vývoj a údržba IT infraštruktúry nie je hlavnou úlohou obce. Vzhľadom na zvýšenú zložitosť informačných technológií a ich vysoko dynamický charakter môžu špecializované obchodné spoločnosti v určitých prípadoch vykonávať túto úlohu účinnejšie a efektívnejšie, a to aj v súvislosti s úsporami z rozsahu a sortimentu. V dôsledku toho bude oddelenie HenT čo najviac funkčne špecifikované tak v procese obstarávania, ako aj vo fáze návrhu, implementácie a prevádzky. Poskytovateľ služieb HenT je zodpovedný za návrh, implementáciu, riadenie a inováciu hostingovej platformy ako súčasti služby HenT. Dodávateľ bude tiež vykonávať technickú správu aplikácií alebo bude mať technickú správu aplikácií umožnenú inými pre niektoré aplikácie. Dodávateľ bude tiež musieť spolupracovať s rôznymi internými oddeleniami obce (MSI, Funkčný manažment, Vývoj softvéru) a zodpovedajúcim spôsobom prispôsobiť svoje servisné procesy.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://s2c.mercell.com/today/140455
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://s2c.mercell.com/tender/140455
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Kwaliteit
Odhadovaná hodnota
153,400,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: KPN B.V.
Poštová adresa:
Mesto: Rotterdam
PSČ: 3072AP
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.