Publications Office of the EU
Nemecko-Kolín: Tričká s krátkym rukávom (T-shirts) a košele - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Kolín: Tričká s krátkym rukávom (T-shirts) a košele

  • Uverejnené
    08/04/2022
  • Lehota
    01/06/2022
  • Otváranie ponúk
    01/06/2022
  • Udelenie zákazky
    28/11/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Stadt Köln - 37/Amt für Feuerschutz, Rettungsdienst und Bevölkerungsschutz
Miesto plnenia
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
18330000 Tričká s krátkym rukávom (T-shirts) a košele
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
309,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
294,054.40 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
3
Referenčné číslo ponuky
2022-0039-37-3 (vergebener Auftrag)
Opis

Rahmenvertrag über 2 Jahre mit Verlängerungsoptionen bis auf maximal 4 Jahre zur Lieferung von Poloshirts und T-Shirts.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://vergabe.stadt-koeln.de/VMPSatellite/notice/CXQ0YYRYCQ8
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
01/06/2022 14:00
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.