Publications Office of the EU
Rumunsko-Otopeni: Služby na opravu a údržbu vojenských lietadiel, rakiet a vesmírnych lodí - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Otopeni: Služby na opravu a údržbu vojenských lietadiel, rakiet a vesmírnych lodí

  • Udelenie zákazky
    24/12/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: RO122 Braşov
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
50650000 Služby na opravu a údržbu vojenských lietadiel, rakiet a vesmírnych lodí
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
13,066,200.00
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
13,066,200.00 RON
Referenčné číslo ponuky
A1-10965
Opis

Aplicarea buletinului service nr. Ro 34-13/2019 la doua elicoptere militare tip IAR-330 Puma SOCAT pentru înlocuirea elementelor uzate moral care au ajuns la limita de funcţionare.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
13,066,200.00
Konečná hodnota zákazky
13,066,200.00 RON
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Societatea IAR
Poštová adresa: Str. Hermann Oberth nr. 34
Mesto: Ghimbav
PSČ: 507075
Krajina: ROU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.