Publications Office of the EU
Dodávka liekov na jednorazové použitie SP ZOZ v kombinácii - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Dodávka liekov na jednorazové použitie SP ZOZ v kombinácii

  • Uverejnené
    21/08/2025
  • Lehota
    10/09/2025
  • Otváranie ponúk
    10/09/2025
  • Udelenie zákazky
    29/01/2026
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL814 Lubelski
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33141000 Jednorazový nechemický lekársky spotrebný materiál a hematologický spotrebný materiál
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
61,776,805.00 PLN
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
45
Referenčné číslo ponuky
SPZOZ–DZ/19/2025
Opis

Predmetom zmluvy je dodávka zdravotníckych pomôcok na jedno použitie pre nemocnicu v meste Łęczna. Predmet zákazky je podrobne opísaný a podrobne opísaný v prílohe 2 k FTZ. Predmet zákazky je rozdelený do 45 súborov: set 1 zdravotnícke pomôcky - sterilizačný CPV kód: 33191000-5 Sterilizačné, dezinfekčné a hygienické pomôcky set č. 2 zdravotnícke pomôcky - sterilizácia CPV kód: 33191000-5 Súprava sterilizačných, dezinfekčných a hygienických zariadení č. 3 pre zdravotnícke pomôcky, t. j. kód CPV: 33141000-3 Sada zdravotníckych potrieb č. 4Zdravotnícke pomôcky Kód CPV USA: 33141000-3 Sada zdravotníckych potrieb č. 5 Zdravotnícke pomôcky U.S. Anestéziológia Kód CPV: 33171000-9: Sada prístrojov na anestéziu a resuscitáciu č. 6 zdravotníckych pomôcok, t. j. CPV kód záster: 33199000-1: Zdravotnícke oblečenie. sada č. 7 zdravotníckych pomôcok j.użkoszule, čiapky CPV kód: 33199000-1: Zdravotnícke odevy. sada č. 8 tracheostómia zdravotnícke pomôcky, drenážne sady CPV kód: 33141642-2 · Sada drenážneho príslušenstva č. 9 zdravotníckych pomôcok u.s.-ihly Kód CPV: 33141320-9: Sada lekárskych ihiel č. 10 zdravotníckych pomôcok, t. j. injekčné striekačky, kanyla CPV kód: 33141310-6: Sada injekčných striekačiek č. 11 pre zdravotnícke pomôcky, t. j. kód CPV: 33141000-3 Sada zdravotníckych potrieb č. 12 zdravotníckych pomôcok u.s.-nástroje d/prenosy, CPV predlžovače kódu: 33141000-3 Súprava zdravotníckych potrieb č. 13Zdravotnícke pomôcky U.S.-Anesthetics Kód CPV: 33171000-9: Súprava prístrojov na anestéziu a resuscitáciu č. 14 zdravotníckych pomôcok – anestéziologický kód CPV USA: 33171000-9: Súprava prístrojov na anestéziu a resuscitáciu č. 15 zdravotníckych pomôcok – anestéziologický kód CPV USA: 33171000-9: Sada prístrojov na anestéziu a resuscitáciu č. 16 zdravotníckych pomôcok USA – nitrilové nesterilné rukavice, chirurgické rukavice a ortopedické sterilné CPV kód: 33141420-0: Súprava chirurgických rukavíc č. 17 Zdravotnícke pomôcky Body-listy, Posteľná bielizeň Kód CPV: 39512000-4 Súprava posteľnej bielizne č. 18 zdravotnícke pomôcky - vákuová terapia Kód CPV: 33190000-8 -Súprava rôznych zdravotníckych pomôcok a výrobkov č. 19 zdravotníckych pomôcok UL-chirurgické obrúsky sterilný kód CPV: 33141000-3 Súprava zdravotníckych potrieb č. 20 zdravotníckych pomôcok U.S.- operačné súpravy sterilný kód CPV: 33141000-3 Zdravotnícke potreby kit č. 21 zdravotnícke pomôcky u.s.- sóda vápno CPV kód: 33141000-0 Súbor jednorazových, nechemických lekárskych a hematologických výrobkov No 22medical devices u.s.- cicavcov drainages CPV code: 33141642-2: Súprava drenážneho príslušenstva č. 23 zdravotníckych pomôcok - drenáže, drenážne súpravy Kód CPV: 33141642-2: Sada drenážneho príslušenstva č. 24 zdravotníckych pomôcok U.S.- kód CPV umelej epidermy: 33141100-1 Obväzy, svorky, švy, podväzkové súpravy č. 25 zdravotníckych pomôcok - snímače tlaku Kód CPV: 33141000-3 Zdravotnícke potreby kit č. 26 zdravotnícke pomôcky - enterálne kŕmne trubice CPV kód: 33141000-3 Súprava zdravotníckych potrieb č. 27 Zdravotnícke pomôcky pre analyzátor kritických parametrov Kód CPV: 33141000-3 Súprava zdravotníckych potrieb č. 28 Zdravotnícke pomôcky USA- Anestéziológia Kód CPV: 33171000-9: Súprava prístrojov na anestéziu a resuscitáciu č. 29 zdravotníckych pomôcok – ohrievacie prikrývky Kód CPV: 33196000-0 - Súprava zdravotníckych pomôcok č. 30 zdravotníckych pomôcok U.S.-spirometry CPV kód: 33141000-3 Sada zdravotníckych potrieb č. 31Zdravotnícke pomôcky USA- Kontrastné perá CPV Kód: 33141620-2 Lekárske súpravy súprava č. 32 zdravotníckych pomôcok U.S.-sterilný, jednorazový gél s lidokaínovým kódom CPV: 33141000-3 Sada zdravotníckych potrieb č. 33 Zdravotnícke pomôcky - implantačná sada dialyzačného katétra Kód CPV: 33141620-2 Súprava zdravotníckych pomôcok č. 34 katéter zdravotníckych pomôcok a tekutiny pre pH-metriu Kód CPV: 33141000-3 Sada zdravotníckych potrieb č. 35 pre zdravotnícke pomôcky, t. j. CPV kód endometriálnej biopsie: 33141000-3 Sada zdravotníckych potrieb č. 36 zdravotníckych pomôcok j.uż- Hemostatický zastrihávač Kód CPV: 33141000-3 Sada zdravotníckych potrieb č. 37 pre zdravotnícke pomôcky, t. j. kliešte na biopsiu Kód CPV: 33141000-3 Súprava zdravotníckych potrieb č. 38 Zdravotnícke pomôcky UL - Kód CPV ihly na biopsiu: 33141000-3 Sada zdravotníckych potrieb č. 39 Zdravotnícke pomôcky UL- Self Expandable Stent CPV Code: 33141000-3 Sada zdravotníckych potrieb č. 40 Zdravotnícke pomôcky UL-PE Biopsia Kliešte Kód CPV: 33141000-3 Sada zdravotníckych potrieb č. 41 Zdravotnícke pomôcky j.u.stent Kód CPV: 33141000-3 Súprava zdravotníckych potrieb č. 42 Zdravotnícke pomôcky UL-Lithotryptor Kód CPV: 33141000-3 Zdravotnícke potreby kit č. 43 zdravotnícke pomôcky - Biliárna protéza CPV kód: 33141000-3 Sada zdravotníckych potrieb č. 44 Zdravotnícke pomôcky j.u. plienky Kód CPV: 3141620-2 Súprava zdravotníckych pomôcok č. 45, t. j. kontajnery s kódom CPV: 33141123-8 Nádoby na skalpely 7. Dôvody na vylúčenie 7.1. Dodávatelia sa vylúčia z postupu verejného obstarávania, ak nastane niektorá z okolností uvedených v článku 1 zákona: 1) fyzická osoba, ktorá bola právoplatne odsúdená za trestný čin: účasť v organizovanej zločineckej skupine alebo združení na účely spáchania trestného činu alebo daňového trestného činu uvedeného v článku 258 Trestného zákona, b) obchodovanie s ľuďmi uvedené v článku 189a Trestného zákona, c) uvedené v článkoch 228 až 230a, článku 250a Trestného zákona alebo článkoch 46 až . 48 zákona z 25. júna 2010 o športe alebo v článku 1 - 4 zákona o náhrade liekov, potravín na osobitné výživové účely a zdravotníckych pomôcok, d) financovanie teroristického trestného činu uvedeného v článku 165a Trestného zákona alebo trestného činu marenia alebo bránenia určeniu trestného pôvodu peňazí alebo zatajovania ich pôvodu, uvedeného v článku 299 Trestného zákona, e) teroristický trestný čin uvedený v článku 115 § 20 Trestného zákona alebo zameraný na spáchanie tohto trestného činu

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://ezamowienia.gov.pl
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://ezamowienia.gov.pl
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
10/09/2025 11:30
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.