Publications Office of the EU
Odbiór, transport i zagospodarowanie popiołu i żużla z palenisk domowych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Przygodzice - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Odbiór, transport i zagospodarowanie popiołu i żużla z palenisk domowych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Przygodzice

  • Uverejnené
    06/11/2023
  • Lehota
    04/12/2023
  • Otváranie ponúk
    04/12/2023
  • Udelenie zákazky
    18/12/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
GMINA PRZYGODZICE
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL416 Kaliski
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
Rg.271.60.2023.ZP
Opis

Przedmiotem zamówienia jest: a) odbiór popiołu i żużla z palenisk domowych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach zamieszkałych na terenie gminy Przygodzice, na których zamieszkują mieszkańcy, b) transport i zagospodarowanie popiołu i żużla z palenisk domowych, które należy przetransportować i zagospodarować w ramach wynagrodzenia do instalacji posiadającej odpowiednie zezwolenie na zagospodarowanie tych odpadów oraz spełniającej wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa.). Przewidywana ilość popiołów w okresie trwania umowy – 600 Mg. Przewidywana liczba nieruchomości zamieszkanych, z których odbierane będą popiół i żużel z palenisk domowych – około 2.500

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ed205787-77f0-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ed205787-77f0-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
04/12/2023 10:15
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Cena oferty
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami "MZO" S.A.
Poštová adresa:
Mesto: Ostrów Wielkopolski
PSČ: 63-400
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.