Publications Office of the EU
Francúzsko-Lyon: Analyzátory dymu - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Lyon: Analyzátory dymu

  • Uverejnené
    09/10/2020
  • Lehota
    06/11/2020
  • Otváranie ponúk
    09/11/2020
  • Udelenie zákazky
    12/01/2021
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Métropole de Lyon
Miesto plnenia
NUTS code: FRK26 Rhône
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRK26 Rhône
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
38432300 Analyzátory dymu
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,700,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,083,600.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
20DP016
Opis

L'Unité de traitement et de valorisation énergétique (UTVE) de Lyon Sud est équipée de trois lignes d'incinération identiques. Elle dispose d'un système complet d'analyse des fumées rejetées à l'atmosphère conformément aux dispositions de la réglementation en vigueur et de son arrêté préfectoral d'autorisation d'exploiter. Ce système, en grande partie installé en 2005, est vieillissant et doit être remplacé.
De plus, avec la publication au Journal officiel de l'Union européenne le 3.12.2019 des conclusions sur les «Meilleures Techniques Disponibles» (MTD) pour l'incinération des déchets, l'UTVE va devoir s'équiper en complément d'analyseurs en continu de mercure, dans un délai de quatre ans à compter de cette parution.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Métropole de Lyon
Poštová adresa: 20 rue du Lac, CS 33569
Mesto: Lyon Cedex 03
Kód NUTS: FRK26
PSČ: 69505
Krajina: FRA
Hlavná adresa: http://marchespublics.grandlyon.com
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
09/11/2020 09:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,700,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
1,083,600.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: SICK
Poštová adresa:
Mesto: Émerainville
PSČ: 77184
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.