Publications Office of the EU
Španielsko-Valladolid: Úrazové poistenie - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Valladolid: Úrazové poistenie

  • Oznámenie výsledkov
    03/03/2020
  • Uverejnené
    04/05/2020
  • Lehota
    18/05/2020
  • Otváranie ponúk
    22/05/2020
  • Udelenie zákazky
    30/06/2020
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Junta de Castilla y León, Consejería de la Presidencia
Miesto plnenia
NUTS code: ES41 Castilla y León
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES418 Valladolid
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
66512100 Úrazové poistenie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
3,999,600.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
3,516,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
A2020/001569
Opis

El objeto del contrato es la realización de un seguro colectivo de accidentes en favor de los empleados públicos que prestan servicio activo en la Administración General de la Comunidad de Castilla y León y en sus organismos autónomos, en las condiciones establecidas en el Pliego de Prescripciones Técnicas y en el Pliego de Cláusulas Administrativas Particulares.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://contrataciondelestado.es/wps/portal/plataforma
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
22/05/2020 09:30
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
3,999,600.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
3,516,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Surne Mutua de Seguros y Reaseguros
Poštová adresa: C/ Cardenal Gardoqui, 1
Mesto: Bilbao
PSČ: 48008
Krajina: ESP
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.