Publications Office of the EU
Španielsko-Madrid: Poradenské služby pre oblasť civilného inžinierstva - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Madrid: Poradenské služby pre oblasť civilného inžinierstva

  • Uverejnené
    31/12/2021
  • Lehota
    21/02/2022
  • Otváranie ponúk
    23/03/2022
  • Udelenie zákazky
    29/08/2022
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Dirección General de Carreteras
Miesto plnenia
NUTS code: ES España
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES300 Madrid
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71311000 Poradenské služby pre oblasť civilného inžinierstva
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
936,910.80 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
548,353.06 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
3
Referenčné číslo ponuky
230219028162
Opis

30.991/21-2; AC-572/21 Realización de inspecciones principales de seguridad viaria en varios tramos de la Red de Carreteras del Estado (3 Lotes)

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Dirección General de Carreteras
Vnútroštátne registračné číslo: S2817015G
Poštová adresa: Paseo de la Castellana 67 - Despacho B750
Mesto: Madrid
Kód NUTS: ES300
PSČ: 28071
Krajina: ESP
Kontaktná osoba: Dirección General de Carreteras
Hlavná adresa: http://www.fomento.es
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
23/03/2022 10:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.