Publications Office of the EU
Poľsko-Ruda Śląska: Služby poskytované lekárskym personálom - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Ruda Śląska: Služby poskytované lekárskym personálom

  • Zrušené
    09/01/2023
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Canceled
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
Miesto plnenia
NUTS code: PL22 Śląskie
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL22 Śląskie
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
85141000 Služby poskytované lekárskym personálom
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,884,221.85 PLN
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
4
Referenčné číslo ponuky
83/KŚZ/22
Opis

1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Chorób Płuc z Pododdziałem Chemioterapii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 pakiety.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.