Publications Office of the EU
Švédsko-Östersund: Služby verejnej cestnej dopravy - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švédsko-Östersund: Služby verejnej cestnej dopravy

  • Oznámenie výsledkov
    23/11/2020
  • Odhad zverejnenia
    18/11/2021
  • Uverejnené
    28/03/2022
  • Lehota
    28/04/2022
  • Udelenie zákazky
    04/11/2022
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
REGION JÄMTLAND HÄRJEDALEN
Miesto plnenia
NUTS code: SE322 Jämtlands län
Sídlo kupujúceho
NUTS code: SE322 Jämtlands län
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
60112000 Služby verejnej cestnej dopravy
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
300,000,000.00 SEK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
295,000,000.00 SEK
Referenčné číslo ponuky
RUN/637/2020
Opis

Uppdraget som ska upphandlas omfattar den allmänna kollektivtrafik inom Åre kommun samt några linje mellan Åre och Östersund kommun. Utöver trafikdrift ingår i uppdraget bland annat fordonsanskaffning, tjänste- och omloppsplanering samt trafikledning.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: REGION JÄMTLAND HÄRJEDALEN
Vnútroštátne registračné číslo: 232100-0214
Poštová adresa: Box 654
Mesto: Östersund
Kód NUTS: SE
PSČ: 83127
Krajina: SWE
Hlavná adresa: http://www.regionjh.se/
Elektronicky:
https://www.e-avrop.com/jll/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=57403
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
300,000,000.00 SEK
Konečná hodnota zákazky
295,000,000.00 SEK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Trönderbilene AB
Poštová adresa: Åsbacksvägen 4
Mesto: Ås
PSČ: 83694
Krajina: SWE
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.