Publications Office of the EU
Partnerská zmluva na projektovanie, výstavbu, údržbu, údržbu a financovanie novej budovy pre technické centrum excelentnosti SPP - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Partnerská zmluva na projektovanie, výstavbu, údržbu, údržbu a financovanie novej budovy pre technické centrum excelentnosti SPP

  • Udelenie zákazky
    30/06/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Communauté d'agglomération CAP Excellence
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRY10 Guadeloupe
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45210000 Stavebné práce na stavbe budov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
33,723,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
2024F28
Opis

Predmetom tejto konzultácie je zadanie partnerskej zmluvy zo strany spoločnosti CAP Excellence, ktorá sa týka návrhu, výstavby, údržby a ERM a úplného alebo čiastočného financovania nového technického centra CAP Excellence hospodárskym subjektom alebo skupinou hospodárskych subjektov. V roku 2022 vyhlásila guadeloupeanská letisková spoločnosť Pôle Caraïbes výzvu na vyjadrenie záujmu o vydanie dočasného povolenia na zamestnanie na výstavbu a prevádzku realitných a komerčných projektov na mieste bývalého terminálu Raizet. S cieľom konsolidovať a zlepšiť kvalitu práce svojich zamestnancov, zástupcu generálneho riaditeľstva pre zdroje a zdroje, zástupcu generálneho riaditeľstva pre mestskú obnovu a generálneho riaditeľstva pre technické zdroje (100 až 120 osôb), ako aj prijímanie cieľových skupín si excelentnosť SPP želá, aby sa na tomto práve vybudovala nová terciárna budova. Predstavené v KDR a KDR +1, budova bude musieť pojať o niečo viac ako 100 pracovných staníc, rôzne zasadacie miestnosti a recepčné priestory a skladovacie priestory na podlahovej ploche 2 200 m². Vonkajšie priestory, ktoré pokrývajú 2990 m ², budú z väčšej časti určené na parkovanie automobilov, ale aj na nádvorie, veľkú vysadenú príjazdovú cestu a garáž pre bicykle. V prípade polovičného parkoviska môže mať budova ďalšie poschodie.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Nie je k dispozícii
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: cost
Opis: Coût global de l'opération
Váha (percentá, presne):
Kritérium:
Typ: price
Opis: Robustesse financière de l'offre
Váha (percentá, presne):
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Qualité globale des ouvrages
Váha (percentá, presne):
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Propositions en termes de partage des risques
Váha (percentá, presne):
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Performances énergétiques et environnementales (en phase de construction et en phase d'entretien-maintenance)
Váha (percentá, presne):
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Part d'exécution du contrat confiée à des petites et moyennes entreprises ou à des artisans (au-delà du minimum légal de 10 % conformément aux termes de l'article R. 2213-5 du code de la commande publique)
Váha (percentá, presne):
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Performances en matière d'insertion par l'activité économique (au-delà des exigences minimales fixées par CAP Excellence)
Váha (percentá, presne):
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
33,723,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: GJG FONCIERE
Poštová adresa:
Mesto: Les Abymes
PSČ: 97139
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.