Publications Office of the EU
Holandsko-Hasselt: Účtovnícke, audítorské a finančné služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Holandsko-Hasselt: Účtovnícke, audítorské a finančné služby

  • Uverejnené
    11/10/2022
  • Lehota
    15/11/2022
  • Otváranie ponúk
    15/11/2022
  • Udelenie zákazky
    22/12/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Gemeente Zwartewaterland
Miesto plnenia
NUTS code: NL21 Overijssel
Sídlo kupujúceho
NUTS code: NL21 Overijssel
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
79200000 Účtovnícke, audítorské a finančné služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
51,250.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

De gemeente Zwartewaterland wenst een overeenkomst af te sluiten met één dienstverlener voor het uitvoeren van de Verbijzonderde Interne Controle.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Gemeente Zwartewaterland
Poštová adresa: Postbus 23
Mesto: Hasselt
Kód NUTS: NL21
PSČ: 8060AA
Krajina: NLD
Kontaktná osoba: Larissa van Unen
Hlavná adresa: https://www.ssc-ons.nl/
Elektronicky:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=342999&B=CTMSOLUTION
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
15/11/2022 12:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
51,250.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: E&M Consultants B.V.
Poštová adresa: Ridderstraat 10
Mesto: Hattem
PSČ: 8051EH
Krajina: NLD
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.