Publications Office of the EU
Taliansko-Terst: Čistiace a asanačné služby v mestských alebo vidieckych oblastiach a súvisiace služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Taliansko-Terst: Čistiace a asanačné služby v mestských alebo vidieckych oblastiach a súvisiace služby

  • Uverejnené
    08/04/2022
  • Lehota
    20/05/2022
  • Otváranie ponúk
    26/05/2022
  • Udelenie zákazky
    30/09/2022
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
S.p.A. AUTOVIE VENETE
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ITH44 Trieste
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90600000 Čistiace a asanačné služby v mestských alebo vidieckych oblastiach a súvisiace služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
5,004,035.91 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
4,762,322.31 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
9
Referenčné číslo ponuky
02/22 - S
Opis

Procedura Aperta per l’affidamento del servizio di viabilità invernale, suddiviso in nove Lotti, che prevede il trattamento antigelivo e l’attività di sgombero neve sull’intera rete autostradale e relative pertinenze, inclusi svincoli e bretelle in concessione alla Società.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: S.p.A. AUTOVIE VENETE
Poštová adresa: VIA V. LOCCHI, 19
Mesto: TRIESTE
Kód NUTS: ITH44
PSČ: 34143
Krajina: ITA
Kontaktná osoba: DIREZIONE LEGALE E APPALTI - Unità Organizzativa Gare e Contratti
Hlavná adresa: www.autovie.it
Elektronicky:
https://portaleappalti.autovie.it/PortaleAutovie/it/ppgare_bandi_lista.wp
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
26/05/2022 09:30
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.