Publications Office of the EU
Portugalsko-Lisabon: Kardiovaskulárne prístroje - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Portugalsko-Lisabon: Kardiovaskulárne prístroje

  • Uverejnené
    16/05/2018
  • Lehota
    13/08/2018
  • Udelenie zákazky
    07/11/2018
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Serviços Partilhados do Ministério da Saúde, E. P. E.
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PTZZZ Extra-Regio NUTS 3
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33123000 Kardiovaskulárne prístroje
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

CP 2018/32 — Sistemas de cardioversores desfibrilhadores implantáveis.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Serviços Partilhados do Ministério da Saúde, E. P. E.
Poštová adresa: Avenida da República, 61
Mesto: Lisboa
Kód NUTS: PTZZZ
PSČ: 1050-189
Krajina: PRT
Hlavná adresa: https://comprasnasaude.pt
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Kód CPV

33123000 - Kardiovaskulárne prístroje

33180000 - Funkčná podpora

33182000 - Prístroje na podporu srdcovej funkcie

Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
1.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
1.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Vários
Poštová adresa: Lisboa
Mesto: Lisboa
PSČ: 1050-189
Krajina: PRT
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.