Publications Office of the EU
Slovensko-Banská Bystrica: Stravné poukážky - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovensko-Banská Bystrica: Stravné poukážky

  • Uverejnené
    04/07/2017
  • Udelenie zákazky
    11/09/2017
  • Lehota
    15/10/2017
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Krajská prokuratúra
Miesto plnenia
NUTS code: SK Slovensko
Sídlo kupujúceho
NUTS code: SK Slovensko
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
30199770 Stravné poukážky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
378,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
443,620.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
2 Spr 81/17/6600
Opis

Zabezpečenie stravovania zamestnancov prostredníctvom stravných poukážok, stravné lístky, stravné poukážky, dodanie stravných lístkov, zabezpečenie stravovania.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Krajská prokuratúra
Vnútroštátne registračné číslo: 00166456
Poštová adresa: Partizánska cesta 1
Mesto: Banská Bystrica
Kód NUTS: SK
PSČ: 975 62
Krajina: SVK
Kontaktná osoba: Ing. Kristína Mlynárčiková
Hlavná adresa: http://www.genpro.gov.sk
Elektronicky:
http://www.genpro.gov.sk
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
378,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
443,620.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Vaša Slovensko, s.r.o.
Poštová adresa: Račianske mýto 1/B
Mesto: Bratislava
PSČ: 831 02
Krajina: SVK
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.