Publications Office of the EU
KGK Community Development Walkway - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

KGK Community Development Walkway

  • Uverejnené
    17/12/2024
  • Lehota
    10/01/2025
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
KGK Community Development Company Ltd.
Miesto plnenia
NUTS code: Nie je k dispozícii
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRK24 Isère
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45212225 Stavebné práce na športových halách
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
60,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

KGK Community Development - The KGK (Knockanore, Glendine, Kilwatermoy) Community Walkway is a 500M walkway around the ‘JFK’ Community field. It is situated 14KM from the towns of Cappoquin, Lismore and Tallow. The exact location address is Glengoagh, Knockanore, Co.Waterford, P51 YP 29. The walkway is designed to completely circle the sports field as per the drawings. Please note that the path of the walkway has been pre dug out to a depth of approx 175mm. The tender will be for four distinct parts. These are: 1. The Supply, Erection and Connection Of Appropriate Lighting 2. The Laying And Finishing of Approx. 423 metres of Pathway. 3. The Marking Out of Approx. 100 metres of Walkway in the Existing Car Park. 4. The Supply and Erection of Approx. 85 metre of Spectator Fencing On The Top Bank.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=4849698
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=4849698
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: cost
Opis:
Váha (percentá, presne):
Odhadovaná hodnota
60,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.