Publications Office of the EU
SUMINISTRO E INSTALACIÓN DE EQUIPAMIENTO PARA LA FASE 1 DE RENOVACIÓN DE INFRAESTRUCTURAS TÉCNICAS DE PRODUCCIÓN DE TELEVISIÓN PARA CANAL SUR RADIO Y TELEVISIÓN, S.A. - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SUMINISTRO E INSTALACIÓN DE EQUIPAMIENTO PARA LA FASE 1 DE RENOVACIÓN DE INFRAESTRUCTURAS TÉCNICAS DE PRODUCCIÓN DE TELEVISIÓN PARA CANAL SUR RADIO Y TELEVISIÓN, S.A.

  • Oznámenie výsledkov
    22/01/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Neaktívne
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
CANAL SUR RADIO Y TELEVISION, S.A.
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES618 Sevilla
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
32323300 Videozariadenia
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,500,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Konanie je ukončené
Referenčné číslo ponuky
SUM INST FASE 1
Opis

SUMINISTRO E INSTALACIÓN DE EQUIPAMIENTO PARA LA FASE 1 DE RENOVACIÓN DE INFRAESTRUCTURAS TÉCNICAS DE PRODUCCIÓN DE TELEVISIÓN PARA CANAL SUR RADIO Y TELEVISIÓN, S.A.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://juntadeandalucia.es/organismos/aacid/servicios/canales/licitaciones-electronicas.html
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://juntadeandalucia.es/organismos/aacid/servicios/canales/licitaciones-electronicas.html
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Nie je k dispozícii
Odhadovaná hodnota
1,500,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Konanie je ukončené
Udelenie zákazky
Konanie je ukončené
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.