Publications Office of the EU
Belgicko-Brusel: Služby týkajúce sa praktického vzdelávania - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgicko-Brusel: Služby týkajúce sa praktického vzdelávania

  • Uverejnené
    29/07/2022
  • Lehota
    31/08/2022
  • Udelenie zákazky
    02/01/2023
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Infrabel sa - Procurement, division I-FBA.51
Miesto plnenia
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Sídlo kupujúceho
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
80530000 Služby týkajúce sa praktického vzdelávania
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
578,468.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
I-FBA51-709247-F06_0
Opis

Pour la certification EN15085, Infrabel a besoin d’un coordinateur responsable
soudage et d’un back-up. Le coordinateur responsable a besoin du diplôme IWE
(International Welding Engineer)

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=I-FBA51-709247-F05
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
578,468.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Institut belge de la soudure
Poštová adresa:
Mesto: Neder-over-Heembeek
PSČ:
Krajina: BEL

Oficiálny názov: Belgisch Instituut voor Lastechniek
Poštová adresa:
Mesto: Neder-over-Heembeek
PSČ:
Krajina: BEL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.