Publications Office of the EU
Taliansko-Sondrio: Spojovateľské služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Taliansko-Sondrio: Spojovateľské služby

  • Uverejnené
    26/05/2023
  • Lehota
    16/06/2023
  • Otváranie ponúk
    19/06/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Società per l’Ecologia e l’Ambiente SpA - S.Ec.Am. Spa
Miesto plnenia
NUTS code: ITC44 Sondrio
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ITC44 Sondrio
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
79511000 Spojovateľské služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
688,200.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Servizio di contact center. Periodo 01/07/2023 - 30/06/2025 CIG 98417461BA

Metóda predkladania
Elektronicky:
www.ariaspa.it
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
19/06/2023 09:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
688,200.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.