Publications Office of the EU
Zahnklinik Neubau Zentralsterilisation MTP-Planung - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zahnklinik Neubau Zentralsterilisation MTP-Planung

  • Uverejnené
    12/07/2024
  • Lehota
    29/07/2024
  • Otváranie ponúk
    29/07/2024
  • Udelenie zákazky
    24/02/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Universitätsklinikum Bonn AöR
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71000000 Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
-1.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
2024-038-740
Opis

Fachplanung Medizintechnik Labore zum Bauvorhaben Geb. 355 Zahnklinik Neubau einer Zentralsterilisation am Universitätsklinikum Bonn

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXPNY5YDU5E
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXPNY5YDU5E
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
29/07/2024 10:10
Metóda zadávania zákazky
Honorarangebot
Odhadovaná hodnota
1.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
-1.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: gsm Gesellschaft für Sicherheit in der Medizintechnik GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Wien
PSČ: 1180
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.