Publications Office of the EU
HZA GI_Objektplaner - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

HZA GI_Objektplaner

  • Uverejnené
    20/01/2025
  • Lehota
    27/01/2025
  • Zrušené
    07/02/2025
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Zrušené
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Landesbetrieb Bau und Immobilien Hessen Niederlassung Mitte Zentrale Vergabe
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE71E Wetteraukreis
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71000000 Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,196,885.66 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Konanie je ukončené
Referenčné číslo ponuky
VG-F-0435-2023-2093
Opis

Für diese Baumaßnahme wurde im Rahmen eines Offenen Verfahrens gem. § 15 VgV ein Büro gesucht, dass die Leistungen der Objektplanung Gebäude gem. §§ 33 ff. i. V. m. Anlage 10 HOAI 2021, Leistungsphasen 5 bis 8 sowie Besondere Leistungen übernimmt.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://vergabe.hessen.de
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: povolený
https://vergabe.hessen.de
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
27/01/2025 11:00
Metóda zadávania zákazky
Projektorganisation zur Qualitätssicherung
Odhadovaná hodnota
1,196,885.66 EUR
Konečná hodnota zákazky
Konanie je ukončené
Udelenie zákazky
Konanie je ukončené
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.