Publications Office of the EU
E-Valladolid: Jednorazové plienky - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

E-Valladolid: Jednorazové plienky

  • Uverejnené
    01/10/2011
  • Lehota
    26/10/2011
  • Otváranie ponúk
    07/11/2011
  • Udelenie zákazky
    24/11/2011
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Miesto plnenia
NUTS code: ES418 Valladolid
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33751000 Jednorazové plienky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
19,044,660.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
12,109,366.67 EUR
Referenčné číslo ponuky
174/2011
Opis

Suministro de absorbentes de incontinencia de orina a los usuarios que sean beneficiarios de la prestación farmacéutica del Sistema de la Seguridad Social en los centros residenciales de la Comunidad.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
07/11/2011 13:00
Miesto plnenia
Kód CPV

33751000 - Jednorazové plienky

33140000 - Zdravotnícky spotrebný materiál

33100000 - Zdravotnícke vybavenie

Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
19,044,660.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
12,109,366.67 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Ontex ID, SAU
Poštová adresa:
Mesto:
PSČ:
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.