Publications Office of the EU
Francúzsko-Lannion: Služby na spracovanie kalu - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Lannion: Služby na spracovanie kalu

  • Udelenie zákazky
    27/04/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Lannion-Trégor Communauté
Miesto plnenia
NUTS code: FRH01 Côtes-d’Armor
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRH01 Côtes-d’Armor
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90513800 Služby na spracovanie kalu
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
212,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
21038
Opis

Transport et valorisation par compostage des boues d'épuration issues des stations du territoire de Lannion-Trégor Commun.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
212,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Sede Environnement
Poštová adresa:
Mesto: Arras
PSČ:
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.