Publications Office of the EU
Plánovacie a stavebné služby na obnovu toboganov v dobrodružnom bazéne Maya mare v Halle (Saale) - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Plánovacie a stavebné služby na obnovu toboganov v dobrodružnom bazéne Maya mare v Halle (Saale)

  • Uverejnené
    02/08/2024
  • Lehota
    19/08/2024
  • Udelenie zákazky
    27/11/2024
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Maya mare GmbH & Co. KG
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45000000 Stavebné práce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,701,744.80 EUR
Referenčné číslo ponuky
A 2024/29
Opis

Vodný park Maya mare v Halle (Saale) bol otvorený v roku 1999 a má vodnú plochu 1 331 m2 so 4 toboganmi, vlnovými bazénmi, prietokovým kanálom a ďalšími atrakciami. Nájdete tu aj saunu, wellness centrum a fitnescentrum. Celý komplex je zariadený v mexickom štýle. Klient má v úmysle vykonať množstvo opatrení na prilákanie a modernizáciu vodného parku v roku 2025. To zahŕňa aj výmenu 4 šmýkačiek, ktoré sa datujú do roku výstavby kúpeľa 1999, za 4 nové moderné šmýkačky s digitálnou technológiou (dotykové body, meranie rýchlosti, výber programu pre hudbu a svetelné / laserové efekty atď.), pričom šmýkačka má byť navrhnutá ako dvojitá šmýkačka, aby umožnila šmýkačky s dvoma posuvnými hosťami vedľa seba. V priebehu obnovy sklzov sa musí vodná technológia a elektrické systémy doplniť a prispôsobiť a v prípade potreby sa musia vykonať ďalšie konštrukčné opatrenia, v prípade potreby úprava pristávacích nádrží, v prípade potreby pridanie základov.

Metóda predkladania
Elektronicky:
http://www.evergabe-online.de
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: povolený
http://www.evergabe-online.de
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Qualität
Váha (percentá, presne): 170
Kritérium:
Typ: price
Opis: Derjenige Bieter hat das wirtschaftlichste Angebot abgegeben, dessen Angebot die größte Wirtschaftlichkeitskennzahl (Z) im Vergleich zu den anderen Angeboten aufweist. Dabei werden die Erstangebote untereinander verglichen. Soweit die Bieter zu der Abgabe von endgültigen Angeboten aufgefordert werden, werden die endgültigen Angebote untereinander verglichen. Die Bewertung der Angebote (alle Erstangebote untereinander einerseits und alle endgültigen Angebote untereinander andererseits) erfolgt dabei in folgenden Schritten: - Ermittlung der Leistungspunkte (L) des Angebots - Ermittlung der Preispunkte (P) des Angebots - Ermittlung der Wirtschaftlichkeitskennzahl (Z) mittels Division der Leistungspunkte (L) durch die Preispunkte (P) mathematisch gerundet auf zwei Nachkommastellen. Aus Gründen der besseren Darstellung wird das Ergebnis mit 100.000 multipliziert. Der Auftraggeber schließt den Vertrag mit dem Bieter, dessen Angebot (Erstangebot; und im Falle einer Verhandlung das beste endgültige Angebot) die höchste Wirtschaftlichkeitskennzahl (Z) erhält. Hinweis: Sollten zwei (oder mehr) Angebote die gleiche Wirtschaftlichkeitskennzahl (Z) erzielen und auf den vordersten Rängen liegen, gilt von diesen Angeboten dasjenige Angebot mit der höchsten Leistungszahl (L) als das wirtschaftlichste Angebot. siehe auch Unterlage C2 Bewertungsmatrix Angebote-Zuschlagskriterien
Váha (percentá, presne): 6.11
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
2,701,744.80 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: AQUARENA GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Jettingen
PSČ: 71131
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.