Publications Office of the EU
Lotyšsko-Riga: Rôzne lekárske zariadenia a výrobky - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lotyšsko-Riga: Rôzne lekárske zariadenia a výrobky

  • Uverejnené
    07/06/2021
  • Lehota
    28/07/2021
  • Udelenie zákazky
    19/01/2022
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
VSIA „Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca”
Miesto plnenia
NUTS code: LV00 Latvija
Sídlo kupujúceho
NUTS code: LV00 Latvija
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
9,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
5,980,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
PSKUS 2021/94
Opis

Individuālās aizsardzības līdzekļi

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca”
Vnútroštátne registračné číslo: 40003457109
Poštová adresa: Pilsoņu iela 13
Mesto: Rīga
Kód NUTS: LV00
PSČ: LV-1002
Krajina: LVA
Kontaktná osoba: Inguna Muižniece
Hlavná adresa: https://www.stradini.lv
Elektronicky:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/58098
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s several hospodárskymi subjektmi
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
9,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
5,980,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ALENDA"
Poštová adresa: Bauskas nov., Bauska, Kļavu iela 8
Mesto: Bauska, Bauskas nov.
PSČ: 3901
Krajina: LVA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.