Publications Office of the EU
RO-Bucuresti: Stavebné práce na výstavbe železníc - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Bucuresti: Stavebné práce na výstavbe železníc

  • Uverejnené
    09/08/2011
  • Lehota
    27/09/2011
  • Otváranie ponúk
    27/09/2011
  • Udelenie zákazky
    21/05/2012
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: RO România
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45234100 Stavebné práce na výstavbe železníc
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,267,197,383.00 RON
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,469,350,080.40 RON
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
18/1/565/03.08.2011
Opis

Pe tronsoanele Atel-Micasasa si Micasasa-Coslariu, in lungime de 66,269 km se vor executa lucrari de reabilitare/modernizare a infrastructurii feroviare.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for one lot only
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
27/09/2011 12:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.