Publications Office of the EU
Dánsko-Odense: Kontajnery a nádoby na odpad a odpadky - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dánsko-Odense: Kontajnery a nádoby na odpad a odpadky

  • Uverejnené
    03/12/2016
  • Lehota
    04/01/2017
  • Zrušené
    02/02/2017
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Canceled
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
SamAqua
Miesto plnenia
NUTS code: DK03 Syddanmark
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DK Danmark
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34928480 Kontajnery a nádoby na odpad a odpadky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
5,000,000.00 DKK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Konanie je ukončené
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Udbud på rammeaftale af renovationsbeholdere til Langeland Forsyning A/S.

Metóda predkladania
Elektronicky:
http://permalink.mercell.com/62040590.aspx
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
5,000,000.00 DKK
Konečná hodnota zákazky
Konanie je ukončené
Udelenie zákazky
Konanie je ukončené
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.