Publications Office of the EU
Francúzsko-Gonfreville-l'Orcher: Technická inšpekcia budov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Gonfreville-l'Orcher: Technická inšpekcia budov

  • Uverejnené
    02/03/2022
  • Lehota
    01/04/2022
  • Otváranie ponúk
    01/04/2022
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
ville de Gonfreville l'orcher
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71631300 Technická inšpekcia budov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
320,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
2022-002
Opis

les missions de contrôle technique seront à exécuter sur l'ensemble du patrimoine bâti ou infrastructures de la ville, situés à Gonfreville l'orcher (76) ou à Magland (74), ou aux lieux des manifestations.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: ville de Gonfreville l'orcher
Poštová adresa: place Jean Jaurès
Mesto: Gonfreville L'Orcher
Kód NUTS: FRD22
Krajina: FRA
Hlavná adresa: http://www.gonfreville-l-orcher-marches.fr
Elektronicky:
http://www.gonfreville-l-orcher-marches.fr
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
01/04/2022 14:00
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
320,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.