Publications Office of the EU
Poľsko-Białystok: Zariadenia na röntgenovú kontrolu - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Poľsko-Białystok: Zariadenia na röntgenovú kontrolu

  • Uverejnené
    12/03/2019
  • Lehota
    26/04/2019
  • Udelenie zákazky
    18/06/2019
  • Dnes
    07/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku
Miesto plnenia
NUTS code: PL84 Podlaskie
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL84 Podlaskie
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
38582000 Zariadenia na röntgenovú kontrolu
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
10,162,601.63 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
10,020,029.00 PLN
Referenčné číslo ponuky
2001-ILZ.260.4.2019
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż stacjonarnego urządzenia rentgenowskiego do prześwietlania samochodów ciężarowych – zwanym dalej „urządzeniem RTG” wraz z przynależną infrastrukturą funkcjonalno-użytkową na terenie międzynarodowego drogowego przejścia granicznego w Bobrownikach (16-040 Gródek).

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://ias-bialystok.ezamawiajacy.pl/
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
10,162,601.63 PLN
Konečná hodnota zákazky
10,020,029.00 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.
Poštová adresa: Emilii Plater 53
Mesto: Warszawa
PSČ: 00-113
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.