Publications Office of the EU
Nemecko-Borna: Fekálne vozidlá - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Borna: Fekálne vozidlá

  • Uverejnené
    21/05/2021
  • Lehota
    21/06/2021
  • Otváranie ponúk
    22/06/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Zweckverband Wasser/Abwasser Bornaer Land
Miesto plnenia
NUTS code: DED52 Leipzig
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DED52 Leipzig
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34144410 Fekálne vozidlá
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
0048-TB2021
Opis

Lieferung eines Hochdruckspül- und Saugfahrzeuges.

Metóda predkladania
Elektronicky:
www.evergabe.de
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
22/06/2021 14:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.