Publications Office of the EU
Grécko-Katerini: Prerezávanie stromov a orezávanie živých plotov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grécko-Katerini: Prerezávanie stromov a orezávanie živých plotov

  • Uverejnené
    15/01/2021
  • Lehota
    22/02/2021
  • Otváranie ponúk
    25/02/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας - Περιφερειακή Ενότητα Πιερίας - Υποδιεύθυνση Τεχνικών Έργων Π.Ε. Πιερίας
Miesto plnenia
NUTS code: EL525 Πιερία
Sídlo kupujúceho
NUTS code: EL525 Πιερία
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
77340000 Prerezávanie stromov a orezávanie živých plotov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
403,225.81 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Εργασίες κοπής - κλάδευσης δέντρων και παρόδιας βλάστησης στο οδικό δίκτυο της Π.Ε. Πιερίας, 2020 - 2021.

Metóda predkladania
Elektronicky:
www.promitheus.gov.gr
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
25/02/2021 10:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
403,225.81 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.