Publications Office of the EU
Maďarsko-Budapešť: Správa finančných trhov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Maďarsko-Budapešť: Správa finančných trhov

  • Uverejnené
    11/06/2021
  • Lehota
    14/07/2021
  • Otváranie ponúk
    14/07/2021
  • Udelenie zákazky
    04/10/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: HU110 Budapest
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
66150000 Správa finančných trhov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
EKR000631482021
Opis

Az Elektronikus fizetési és elszámolási rendszerhez (EFER) csatlakozott intézmények számára internetes bankkártya elfogadói (VPOS) szolgáltatás nyújtása

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Vnútroštátne registračné číslo: 10585560244
Poštová adresa: Csokonai utca 3.
Mesto: Budapest
Kód NUTS: HU110
PSČ: 1081
Krajina: HUN
Kontaktná osoba: Hausenblasz Máté
Hlavná adresa: http://www.nisz.hu
Elektronicky:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000631482021/reszletek
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
14/07/2021 10:00
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: OTP Mobil Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Poštová adresa: Hungária Körút 17-19
Mesto: Budapest
PSČ: 1143
Krajina: HUN
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.