Publications Office of the EU
Poľsko-Połczyn Zdrój: Služby na zber odpadu - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Poľsko-Połczyn Zdrój: Služby na zber odpadu

  • Uverejnené
    15/12/2017
  • Lehota
    27/12/2017
  • Otváranie ponúk
    27/12/2017
  • Udelenie zákazky
    22/01/2018
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.
Miesto plnenia
NUTS code: PL426 Koszaliński
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL426 Koszaliński
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90511000 Služby na zber odpadu
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,047,929.29 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
4,950,000.00 PLN
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
MPGO.AX.P5.2017
Opis

Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie poprzez proces odzysku odpadów o kodzie 19 12 12 (Inne odpady w tym zmieszane substancje i przedmioty z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11), frakcja posortownicza wytworzona w ramach mechanicznego przetwarzania odpadów, w ilości maksymalnej
a) część I – 12 500 Mg,
b) część II – 12 500 Mg.
W związku z tym, że poprzednie postępowanie zostało unieważnione z powodu zbyt wysokich cen złożonych ofert. Zamawiający informuje, że budżecie spółki zabezpieczona została obecnie kwota 175,00 PLN netto za 1 Mg.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.
Poštová adresa: Wardyń Górny 35
Mesto: Połczyn Zdrój
Kód NUTS: PL426
PSČ: 78-320
Krajina: POL
Kontaktná osoba: Robert Matysiak
Hlavná adresa: http://www.mpgo.pl
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
27/12/2017 09:35
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.