Publications Office of the EU
Nórsko-Oslo: Nepravidelná osobná doprava - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nórsko-Oslo: Nepravidelná osobná doprava

  • Uverejnené
    11/11/2019
  • Lehota
    11/12/2019
  • Zrušené
    24/12/2019
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Canceled
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Oslo kommune v/ Utdanningsetaten
Miesto plnenia
NUTS code: NO Norge
Sídlo kupujúceho
NUTS code: NO Norge
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
60140000 Nepravidelná osobná doprava
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
12,000,000.00 NOK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Konanie je ukončené
Referenčné číslo ponuky
20-UDE-2019 - oppstart 24.2.20
Opis

Due to the renovation of Bolteløkka School, pupils will be picked up by buses and transported to and from Brynseng School every day from 24.2.2020 until June 2022.
The Agency for Urban Environment must therefore enter into a contract with a bus company that can transport all pupils, approx. 420 pupils daily. The Agency for Urban Environment wants the bus company to have 8 buses available every morning in order to ensure that all pupils are transported to Brynseng well before the school starts.
Please note that the localisation of temporary premises for Bolteløkka School is subject to political discussions. The requirement for bus transport may be changed or dropped as a result of the discussions.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Oslo kommune v/ Utdanningsetaten
Vnútroštátne registračné číslo: 976 820 037
Poštová adresa: Postboks 6127 Etterstad
Mesto: Oslo
Kód NUTS: NO
PSČ: 0602
Krajina: NOR
Kontaktná osoba: Hilde-Kristin Borgly
Hlavná adresa: https://www.ude.oslo.kommune.no
Elektronicky:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=254354&B=OSLO
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
11/12/2019 15:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
12,000,000.00 NOK
Konečná hodnota zákazky
Konanie je ukončené
Udelenie zákazky
Konanie je ukončené
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.