Publications Office of the EU
Švédsko-Gällivare: Poradenský inžiniering a stavebné služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švédsko-Gällivare: Poradenský inžiniering a stavebné služby

  • Uverejnené
    11/04/2022
  • Lehota
    17/05/2022
  • Udelenie zákazky
    01/09/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Gällivare Kommun
Miesto plnenia
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Sídlo kupujúceho
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71310000 Poradenský inžiniering a stavebné služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
78,800,000.00 SEK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
81,000,000.00 SEK
Referenčné číslo ponuky
INK/2022:18
Opis

Ramavtalsupphandlingen omfattar tekniska konsulttjänster avseende utrednings-, program- och projekteringsuppdrag inom teknikområdena arkitektur, konstruktion, el, ventilation, värme och sanitet, mark samt styr och övervakning.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=aflstnrohb&GoTo=Tender
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
78,800,000.00 SEK
Konečná hodnota zákazky
81,000,000.00 SEK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Tyréns Sverige AB
Poštová adresa: Folkungagatan 44
Mesto: STOCKHOLM
PSČ: 11886
Krajina: SWE
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.