Publications Office of the EU
Nemecko-Weimar: Architektonické a súvisiace služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Weimar: Architektonické a súvisiace služby

  • Uverejnené
    29/06/2022
  • Lehota
    25/07/2022
  • Udelenie zákazky
    15/05/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Klassik Stiftung Weimar
Miesto plnenia
NUTS code: DEG05 Weimar, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEG05 Weimar, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71200000 Architektonické a súvisiace služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,550,150.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
2022/S 123-350724
Opis

Die Klassik Stiftung Weimar (KSW) plant die „Denkmalgerechte Instandsetzung und museale Neukonzeption“ des „Ensemble Goethes Wohnhaus“. Das Ensemble ist Teil des Goethe-Nationalmuseums, steht unter Denkmalschutz und gehört zum UNESCO-Welterbe „Klassisches Weimar“. Im Zuge der Instandsetzung sollen die Nutzungen teilweise neu geordnet und die Gebäude an einen zeitgemäßen technischen und musealen Standard angepasst werden.
Zwei der Kernaufgaben der Klassik Stiftung liegen in der Erhaltung der ihr übertragenen Liegenschaften und Objekte für die Nachwelt und in ihrer zeitgemäßen Interpretation, Erschließung und Vermittlung für die Öffentlichkeit. Unter diesen Aspekten ist auch die Planungsaufgabe der Objektplanung für Gebäude und Innenräume entsprechend HOAI 2021 §34 ff zu betrachten.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Klassik Stiftung Weimar
Poštová adresa: Burgplatz 4
Mesto: Weimar
Kód NUTS: DEG05
PSČ: 99423
Krajina: DEU
Kontaktná osoba: [phase eins]. Projektberater + Wettbewerbsmanager für Architektur und Städtebau
Hlavná adresa: www.phase1.de
Elektronicky:
www.phase1.de/egw
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Other
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
1,550,150.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Bruno Fioretti Marquez
Poštová adresa: Schlesische Straße 26 F
Mesto: Berlin
PSČ: 10997
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.