Publications Office of the EU
Francúzsko-Creil: Služby súdnych úradníkov (zriadencov) - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Francúzsko-Creil: Služby súdnych úradníkov (zriadencov)

  • Uverejnené
    22/12/2023
  • Lehota
    22/01/2024
  • Otváranie ponúk
    22/01/2024
  • Udelenie zákazky
    11/04/2024
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
OISE HABITAT
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRE22 Oise
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
75242110 Služby súdnych úradníkov (zriadencov)
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,976,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,976,000.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
CN/SM/RECOUV
Opis

Služby na vymáhanie dlhov nájomcov, ktorí sú účastníkmi konania, a komisára pre spravodlivosť
F-

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: OISE HABITAT
Poštová adresa: 4 rue du général Leclerc, CS 10105
Mesto: Creil cedex 01
Kód NUTS: FRE22
PSČ: 60106
Krajina: FRA
Hlavná adresa: http://www.oisehabitat.fr
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
22/01/2024 14:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.