Publications Office of the EU
Francúzsko-Calais: Prieskum trhu a ekonomický prieskum; prieskum verejnej mienky a štatistika - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Calais: Prieskum trhu a ekonomický prieskum; prieskum verejnej mienky a štatistika

  • Uverejnené
    04/08/2020
  • Lehota
    01/09/2020
  • Otváranie ponúk
    03/09/2020
  • Udelenie zákazky
    12/10/2020
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Terre d'Opale Habitat — Office public de l'habitat
Miesto plnenia
NUTS code: FRE12 Pas-de-Calais
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRE12 Pas-de-Calais
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
79300000 Prieskum trhu a ekonomický prieskum; prieskum verejnej mienky a štatistika
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
557,582.09 EUR
Referenčné číslo ponuky
Mar684/1/Jo
Opis

Forme de marché: à bons de commande sans minimum ni maximum. Attribution d'un marché unique. Accord-cadre conclu pour une période initiale de un an.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://terredopalehabitat.fr/marches-ouverts
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s several hospodárskymi subjektmi
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
03/09/2020 09:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
557,582.09 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Socotec Diagnostic
Poštová adresa: 21 route d'Albert
Mesto: Avesnes-lès-Bapaume
PSČ: 62450
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.