Publications Office of the EU
Výstavy na zahraničných veľtrhoch 2025 - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Výstavy na zahraničných veľtrhoch 2025

  • Uverejnené
    17/12/2024
  • Lehota
    22/01/2025
  • Udelenie zákazky
    27/02/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Dům zahraniční spolupráce
Miesto plnenia
NUTS code: anyw
Sídlo kupujúceho
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
39154100 Výstavné stánky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
5,000,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
9,414,600.00 CZK
Referenčné číslo ponuky
DZS/2024/08331
Opis

Predmetom verejnej zákazky je poskytnutie výstavy pre 3 medzinárodné veľtrhy v oblasti medzinárodného vzdelávania (NAFSA, EAIE, CAIE), ktoré sa konali v roku 2025, konkrétne v USA, Švédsku a Kostarike.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://nen.nipez.cz/profil/DZS
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://nen.nipez.cz/profil/DZS
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Nabídková cena
Odhadovaná hodnota
5,000,000.00 CZK
Konečná hodnota zákazky
9,414,600.00 CZK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: ARTEO CZ
Poštová adresa:
Mesto: Blovice
PSČ: 33601
Krajina:
Oficiálny názov: ARTEO CZ
Poštová adresa:
Mesto: Blovice
PSČ: 33601
Krajina:
Oficiálny názov: ARTEO CZ
Poštová adresa:
Mesto: Blovice
PSČ: 33601
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.