Publications Office of the EU
Francúzsko-Dijon: Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Dijon: Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom

  • Uverejnené
    30/05/2023
  • Lehota
    27/06/2023
  • Otváranie ponúk
    27/06/2023
  • Udelenie zákazky
    19/07/2023
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
IDELIANS
Miesto plnenia
NUTS code: FRC14 Yonne
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRC Bourgogne-Franche-Comté
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
720,000.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Enlèvement des objets encombrants sur le patrimoine de Domanys.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: IDELIANS
Poštová adresa: Centrale IDELIANS
Mesto: Dijon
Kód NUTS: FRC
PSČ: 21000
Krajina: FRA
Hlavná adresa: https://idelians.e-marchespublics.com
Elektronicky:
https://idelians.e-marchespublics.com
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
27/06/2023 14:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.