Publications Office of the EU
Dánsko-Kodaň: Okrasné rastliny, trávy, machy alebo lišajníky - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dánsko-Kodaň: Okrasné rastliny, trávy, machy alebo lišajníky

  • Uverejnené
    23/03/2017
  • Lehota
    20/04/2017
  • Otváranie ponúk
    20/04/2017
  • Udelenie zákazky
    01/06/2017
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Københavns Kommune, Teknik – Miljøforvaltningen TMF Stab
Miesto plnenia
NUTS code: DK01 Hovedstaden
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DK Danmark
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
03441000 Okrasné rastliny, trávy, machy alebo lišajníky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
3,000,000.00 DKK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
3,391,200.00 DKK
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Ved nærværende udbud ønsker Ordregiver at indhente tilbud på levering af pyntegrønt til Assistents, Bispebjerg, Sundby, Vestre og Brønshøj Kirkegård. Pyntegrønt består af levering af rødgran, lang fyr, kort fyr, nobilis (lang) og nobilis (kort) samt nordmannsgran.

Metóda predkladania
Elektronicky:
http://permalink.mercell.com/66924284.aspx
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
20/04/2017 12:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
3,000,000.00 DKK
Konečná hodnota zákazky
3,391,200.00 DKK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Grantek ApS
Poštová adresa: Kvædevej 3
Mesto: Hornslet
PSČ: 8543
Krajina: DNK
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.