Publications Office of the EU
WM/SZP/PN/6/2024/G_Opracowanie dokumentacji projektowej termomodernizacji elewacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych położonych przy ul. Nowowiejskiej 86a 92b oraz 90a 92a we Wrocławiu oraz budowy miejsc zbiórki odpadów - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

WM/SZP/PN/6/2024/G_Opracowanie dokumentacji projektowej termomodernizacji elewacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych położonych przy ul. Nowowiejskiej 86a 92b oraz 90a 92a we Wrocławiu oraz budowy miejsc zbiórki odpadów

  • Uverejnené
    19/02/2024
  • Lehota
    28/03/2024
  • Otváranie ponúk
    28/03/2024
  • Udelenie zákazky
    11/10/2024
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71220000 Návrhárske a architektonické služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
130,380.00 PLN
Referenčné číslo ponuky
WM/SZP/PN/6/2024/G
Opis

Przedmiotem zamówienia jest: 1)wykonanie i przekazanie Zamawiającemu dokumentacji projektowej obejmującej przebudowę budynków mieszkalnych wielorodzinnych położonych przy ul. Nowowiejskiej 86a92b oraz 90a 92a we Wrocławiu( dz. nr 13/3, 13/5 i 13/6 AM 15, obręb Plac Grunwaldzki), polegającej na termomodernizacji elewacji oraz budowę miejsc zbiórki odpadów wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do Dokumentacji i uzyskaniem niezbędnych uzgodnień oraz zatwierdzeniem projektu i uzyskaniem zgody administracji architektonicznobudowlanej umożliwiającej realizację robót budowlanych (Etap I); 2)pełnienie nadzoru autorskiego i dendrologicznego podczas realizacji przedsięwzięcia (Etap II). W etapie I: 1) Opracowanie koncepcji projektowej zawierającej propozycje kolorystyki elewacji wraz z wymianą okien oraz sposobu docieplenia, a także propozycje dla miejsc zbiórki odpadów ; 2) Pozyskanie mapy do celów projektowych; 3) Wykonanie inwentaryzacji architektoniczno budowlanej w zakresie elewacji budynków; 4) Opracowanie opinii dotyczącej budynku w zakresie stanu technicznego przegród zewnętrznych (ścian) wraz z ich zawilgoceniem, określenie metod ewentualnej naprawy i osuszenia; 5) Przestrzeganie zapisów prawa miejscowego, w tym zarządzenia nr 1217/19 Prezydenta Wrocławia z dnia 28 czerwca 2019r. w sprawie ochrony drzew i rozwoju terenów zieleni, 6) Przedstawienie koncepcji projektowej oraz Dokumentacji na dalszych etapach realizacji, do akceptacji Zamawiającego, na posiedzeniach zespołu zajmującego się uzgadnianiem dokumentacji we Wrocławskich Mieszkaniach Sp. z o.o.; 7) Opracowanie, złożenie wniosków oraz uzyskanie uzgodnień z konserwatorem zabytków, 8) Opracowanie, złożenie innych wniosków i opracowań technicznych niezbędnych do realizacji Dokumentacji oraz realizacji prac budowlanych na podstawie wykonanej Dokumentacji; 9) Wykonanie Dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym zgodnie z ustawą Prawo Budowlane oraz ustawą Prawo zamówień publicznych, w szczególności zgodnie z wymogami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalnoużytkowego, 10) Uzyskanie wszystkich niezbędnych decyzji, opinii, zezwoleń, opracowań potrzebnych do sporządzenia projektu budowlanego oraz uzyskanie zaświadczenia o braku sprzeciwu na wykonanie robót budowlanych/ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę z poświadczeniem o jej ostateczności; 11) Wykonanie projektu wraz ze wszystkimi niezbędnymi uzgodnieniami (w tym ZUDP, WKZ, DWKZ,), włącznie z opracowaniem zgłoszenia robót budowlanych/ wniosku o wydanie decyzji pozwolenia na budowę i przekazaniem Zamawiającemu zaświadczenia o braku sprzeciwu/decyzji z urzędowym poświadczeniem jej ostateczności w terminie wskazanym w § 3 pkt 1 umowy. W etapie II: 1) Pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych objętych opracowaną dokumentacją (w wymiarze 5 wizyt projektanta); Wykonawca jest zobowiązany do sprawowania nadzoru autorskiego nad realizacją przedsięwzięcia w zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, w oparciu o zapisy § 2 niniejszej umowy; 2) Pełnienie nadzoru dendrologicznego w trakcie realizacji robót budowlanych (w wymiarze 5 wizyt dendrologa).

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://wm-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://wm-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
28/03/2024 10:00
Metóda zadávania zákazky
Kritérium: Cena
Typ: price
Opis: Kryterium „Cena oferty brutto” – kryterium rozpatrywane będzie na podstawie ceny brutto za wykonanie przedmiotu zamówienia, podanej przez Wykonawcę w Formularzu oferty. Zamawiający ofercie o najniższej cenie przyzna 60 punktów, a każdej następnej ofercie zostanie przyporządkowana liczba punktów proporcjonalnie mniejsza.
Váha (percentá, presne): 60
Kritérium: Doświadczenie projektanta (D)
Typ: quality
Opis: Doświadczenie projektanta (D) Wykonawca w ramach tego kryterium może wskazać jedną osobę, która będzie pełnić funkcję głównego projektanta posiadającego uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania w specjalności architektonicznej. Zamawiający wymaga, aby osoba, której doświadczenie będzie oceniane w tym kryterium, była jednocześnie osobą, która Wykonawca wykaże w „Wykazie osób”, celem potwierdzenia spełnienia warunku udziału w postępowaniu. Zamawiający przyzna punkty w przedmiotowym kryterium za zatrudnienie do realizacji prac projektanta w specjalności architektonicznej posiadającego uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania z doświadczeniem w sporządzaniu dokumentacji projektowej remontu lub przebudowy wielorodzinnego budynku o pow. użytkowej powyżej 900 m2. Zamawiający oceni realizacje wykonane w okresie ostatnich 8 lat przed upływem terminu składania ofert. W przypadku przedstawienia zadań wykonanych wcześniej niż 8 lat przed upływem terminu składania ofert, Zamawiający nie będzie brał ich pod uwagę w ocenie punktowej. Ocena zostanie przeprowadzona na podstawie danych uzupełnionych w tabeli, w formularzu ofertowym. Niewypełnienie tabeli formularza ofertowego w zakresie kryterium „doświadczenie projektanta” skutkować będzie naliczeniem 0 punktów w przedmiotowym kryterium. Błędne wypełnienie pozycji w tabeli lub podanie niekompletnych danych uniemożliwiających jednoznaczną ocenę doświadczenia projektanta spowoduje, że wykazana pozycja zawierająca błędy/braki nie będzie brana pod uwagę przy naliczaniu punktów w kryterium „doświadczenie projektanta”. Zamawiający przyzna punkty zgodnie z poniższą tabelą: Liczba wykonanych dokumentacji projektowych remontu lub przebudowy budynku o pow. użytkowej min 900 m2, zakończonych decyzją pozwolenia na budowę lub zgłoszeniem: 0 dokumentacji 0 pkt, 1 do 2 dokumentacje 10 pkt, 3 do 4 dokumentacje 20 pkt, 5 do 6 dokumentacji 30 pkt, 7 i więcej dokumentacji 40 pkt.
Váha (percentá, presne): 40
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
130,380.00 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: DSW Projekt Sp. z o.o.,
Poštová adresa:
Mesto: Chorzów
PSČ: 41-516
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.