Publications Office of the EU
Fínsko-Oulu: Vozidlá s otočným rebríkom - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fínsko-Oulu: Vozidlá s otočným rebríkom

  • Uverejnené
    26/01/2016
  • Lehota
    04/03/2016
  • Udelenie zákazky
    06/04/2016
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Oulun kaupunki
Miesto plnenia
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34144211 Vozidlá s otočným rebríkom
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
585,900.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
OUKA/9686/02.08.00/2015
Opis

Puomitikas-/nostolava-auton hankinta Oulu-Koillismaan pelastuslaitoksen Kuusamon paloaseman käyttöön. Hankinnalla korvataan vuonna 1987 hankittu tikasauto.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Oulun kaupunki
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Not specified
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
585,900.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Bronto Skylift Oy
Poštová adresa: Teerivuorenkatu 28
Mesto: Tampere
PSČ: 33300
Krajina: FIN
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.